KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia-Kotki

Wiosenne malowanie palcami- krokusy

Dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych podczas których poznały pierwsze wiosenne kwiaty. Na koniec zajęć wykonały piękne prace plastyczne- kolorowały za pomocą paluszków sylwety krokusów.

Warsztaty czytelnicze

W czwartek 04.02.2021 odbyły się warsztaty prowadzone przez panią z Biblioteki Miejskiej Filia nr 25 w Łodzi. Dzieci przywitały się z liskiem, przybijając z nim "piątkę", wysłuchały bajki o lisku Fenku a na koniec pokolorowały ilustrację przedstawiającą bohaterów książki.

Pada śnieg, pada śnieg…

Maluchy wykonały zimową pracę plastyczną. Najpierw malowały niebieską farbą całą kartkę a następnie paluszkiem stemplowały białą farbą płatki śniegu. Praca zespołowa udała się:)

Wigilia w grupie Kotki

Spotkanie wigilijne w grupie Kotki

Bal jesieni

10.11.2020
Bal jesieni

Bal jesieni

10.11.2020

We wtorek (10.11) w naszej grupie odbył się Bal Jesieni. Dzieci miały piękne stroje, które z dumą prezentowały przed całą grupą. Wspólnie śpiewały piosenki, tańczyły a także brały udział w zabawach.

Kasztanowe wzory -zajęcia dydaktyczne

Na zajęciach dzieci usprawniały motorykę małą oraz koordynację wzrokowo-ruchową poprzez układanie kasztanów na przygotowanych wzorach. Następnie dzieci układały kasztany według własnego pomysłu - powstały auta, roboty, domy, węże i inne równie ciekawe "budowle".

Warsztaty czytelnicze

Dnia 24.09 odbyły się warsztaty czytelnicze. Pani z Biblioteki Miejskiej nr 5 opowiedziała dzieciom o bibliotece oraz przeczytała bajkę z serii Kicia Kocia i omówiła wspólnie z dziećmi jej treść. Na koniec dzieci kolorowały postać Kici Koci.

Pasowanie na Przedszkolaka

W grupie Kotków odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Symbolem przyjęcia w poczet przedszkolaków było dotknięcie dużą kolorową kredką ramienia dziecka przez Panią Dyrektor. Małym przedszkolakom gratulujemy.