Wydarzenia-Misie

17.02.2021
Dzień Kota

17.02.2021

Misie obchodziły Międzynarodowy Dzień Kota. Z tej okazji dzieci przyszły do przedszkola przebrane za koty, miały kocie maski, opaski. Misie brały udział w różnych konkursach i zabawach. Był konkurs picia mleka z talerzyka i wody przez słomkę oraz polowania na myszkę. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały kocie dyplomy.

Bal karnawałowy

Misie były dzisiaj nie do poznania. Już od rana można było ten niecodzienny nastrój. Do przedszkola zawitał królewny, księżniczki, wróżki, rycerze, policjanci i inne cudowne postaci.Dzieci prezentowały swoje pomysłowe stroje.Opowiadały o nich i wzajemnie się podziwiały. Chętnie brały udział w zabawie karnawałowej.

Wigilia w grupie Misie

W grudniu w grupie Misie odbyła się Wigilia. Był to czas pełen radości i magii. Świąteczne dekoracje, rozbrzmiewająca w tle świąteczna muzyka, wprowadzały wszystkich w świąteczny nastrój. Był to czas wspólnego kolędowania, dzielenia się opłatkiem i składania sobie świątecznych życzeń.

04.12.2020

04.12.2020

Dzisiaj Misie obchodziły Mikołajki. Było wyjątkowo i magicznie. Przy akompaniamencie świątecznych piosenek, dzieci wspólnie ubrały choinkę i pomogły w dekorowaniu sali. Dzieci otrzymały także przepiękne prezenty.

Dzień Praw Dziecka

Dzisiaj Misie obchodziły Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka chętnie uczestnicząc w zajęciach dydaktycznych, przygotowanych specjalnie na ten wyjątkowy dzień. Dzieci w tym dniu przyszły do przedszkola ubrane na niebiesko, a na koniec dnia otrzymały od pań nauczycielek odznaki – Prawa Dziecka!

Bal jesieni

12.11.2020
Bal jesieni

12.11.2020

12.11.2020 w grupie Misie odbył się Bal Jesieni. Dzieci przebrane były w jesienne, kolorowe stroje. Dzieci wspólnie tańczyły, śpiewały jesienne piosenki i brały udział w zabawach i konkursach. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniach do balu.

Święto Niepodległości

W dniu 10.11.2020 u Misiów odbyła się uroczystości z okazji Święta Niepodległości. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały pieśni patriotyczne. Wspólnym akcentem było zaśpiewanie o godz. 11:11 hymnu polskiego.

Spacer do Ogrodu Botanicznego

Dzieci z grupy Misiów wybrały się na spacer do Ogrodu Botanicznego.