KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia-Misie

Dzień Kota

17.02.2021
Dzień Kota

Dzień Kota

17.02.2021

Misie obchodziły Międzynarodowy Dzień Kota. Z tej okazji dzieci przyszły do przedszkola przebrane za koty, miały kocie maski, opaski. Misie brały udział w różnych konkursach i zabawach. Był konkurs picia mleka z talerzyka i wody przez słomkę oraz polowania na myszkę. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały kocie dyplomy.

Bal karnawałowy

Misie były dzisiaj nie do poznania. Już od rana można było ten niecodzienny nastrój. Do przedszkola zawitał królewny, księżniczki, wróżki, rycerze, policjanci i inne cudowne postaci.Dzieci prezentowały swoje pomysłowe stroje.Opowiadały o nich i wzajemnie się podziwiały. Chętnie brały udział w zabawie karnawałowej.

Wigilia w grupie Misie

W grudniu w grupie Misie odbyła się Wigilia. Był to czas pełen radości i magii. Świąteczne dekoracje, rozbrzmiewająca w tle świąteczna muzyka, wprowadzały wszystkich w świąteczny nastrój. Był to czas wspólnego kolędowania, dzielenia się opłatkiem i składania sobie świątecznych życzeń.

Mikołajki

04.12.2020
Mikołajki

Mikołajki

04.12.2020

Dzisiaj Misie obchodziły Mikołajki. Było wyjątkowo i magicznie. Przy akompaniamencie świątecznych piosenek, dzieci wspólnie ubrały choinkę i pomogły w dekorowaniu sali. Dzieci otrzymały także przepiękne prezenty.

Dzień Praw Dziecka

Dzisiaj Misie obchodziły Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka chętnie uczestnicząc w zajęciach dydaktycznych, przygotowanych specjalnie na ten wyjątkowy dzień. Dzieci w tym dniu przyszły do przedszkola ubrane na niebiesko, a na koniec dnia otrzymały od pań nauczycielek odznaki – Prawa Dziecka!

Bal jesieni

12.11.2020
Bal jesieni

Bal jesieni

12.11.2020

12.11.2020 w grupie Misie odbył się Bal Jesieni. Dzieci przebrane były w jesienne, kolorowe stroje. Dzieci wspólnie tańczyły, śpiewały jesienne piosenki i brały udział w zabawach i konkursach. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniach do balu.

Święto Niepodległości

W dniu 10.11.2020 u Misiów odbyła się uroczystości z okazji Święta Niepodległości. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały pieśni patriotyczne. Wspólnym akcentem było zaśpiewanie o godz. 11:11 hymnu polskiego.

Spacer do Ogrodu Botanicznego

Dzieci z grupy Misiów wybrały się na spacer do Ogrodu Botanicznego.