KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia

Realizacja projektu "Futurystyczne Miasto"

Przedstawiamy prace konkursowe, które napłynęły do nas w ramach realizacji projektu ,,FUTURYSTYCZNE MIASTO". Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, filmów, prezentacji.

Rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego „Wiosna, ach to Ty”

Miło nam poinformować o rozstrzygnięciu konkursy plastycznego "Wiosna, ach to Ty". Zapraszamy do obejrzenia galerii prac.

Dzień bezpieczeństwa

Udział dzieci w pierwszym spotkaniu z cyklu "Bezpieczny przedszkolak". Dzieci podczas spotkania utrwalały numery alarmowe, poznały sposoby wzywania pomocy.

Koncert muzyczny pt. "Poznajmy Polskie miasta"

Dzieci wzięły udział w koncercie muzycznym pt. "Poznajmy Polskie miasta". Uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych przy piosenkach z repertuaru U. Pakuły. Grały też na różnych instrumentach perkusyjnych.

Dzień Listonosza

W poniedziałek w naszym przedszkolu odbył się Dzień Listonosza. Z tej okazji przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach, podczas których poznały zawód listonosza i jego obowiązki. Dowiedziały się jak długą drogę musi przebyć list lub paczka, by w końcu trafić do naszej skrzynki pocztowej.

Bal karnawałowy

Dzisiaj odbył się wspaniały bal karnawałowy w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci w pięknych strojach wspaniale prezentowały się na balu.Chętnie brały udział w zabawie karnawałowej, wspólnie tańczyły i śpiewały.Okrzykom radości nie było końca.

Koncert muzyczny pt. "Hopsasanki i przytulanki"

Dzieci wzięły udział w koncercie muzycznym pt. "Hopsasanki i przytulanki" prowadzonym przez Ulę Pakułę. Podczas koncertu dzieci brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych oraz nauczyły się nowych piosenek z repertuaru Uli Pakuły.

Dzień Kubusia Puchatka

Dnia 18.01 w naszym przedszkolu odbył się Dzień Kubusia Puchatka. Dzieci brały udział w zabawach związanych z sympatycznym misiem i jego przyjaciółmi – tańczyły, odgadywały zagadki, układały puzzle. Na koniec przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale do pokolorowania.

Wigilia przedszkolna

Dziś odbyła się wizyta Mikołaja i Elfa w naszym przedszkolu. Św. Mikołaj zrobił wszystkim dzieciom ogromną niespodziankę i w cudowny sposób zawitał do Przedszkola. Mikołaj wraz z Elfem zjechał po linie z dachu, przyniósł ogrom prezentów dla wszystkich dzieci. Taka niespodzianka wywołała u dzieci okrzyki radości.

Rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego

W naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt." Wartości różne znam". Jury miało bardzo trudny wybór laureatów, gdyż poziom opanowania tekstu, poprawności i ekspresji wypowiedzi był wysoki. Konkurs podzielony został na 2 kategorie wiekowe. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada br. przedszkolaki z całego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach, zabawach ruchowych, konkursach, quizach.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny w ramach Obchodów Święta Niepodległości został rozstrzygnięty. Do organizatorek konkursu wpłynęło 16 ciekawych prac. Ze względu na bardzo wyrównany poziom prac wszystkie zostaną nagrodzone.

Uroczystość z okazji 11 listopada

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w ogólnopolskiej akcji pt. "Szkoła do hymnu". W tym dniu dzieci uroczyście odśpiewali hymn o godz. 11.11

Konkurs plastyczny "Życie i praca na wsi"

Nasze przedszkole wzięło udział w konkursie plastycznym pt. "Życie i praca na wsi" organizowanym przez Główny Urząd Statystyczny w celu promowania Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Wszystkie prace zostały nagrodzone dyplomami i drobnymi upominkami. Prace dzieci umieszczone zostały w galerii zdjęć.

Zachęcam do ćwiczeń z języka angielskiego- Pani Kasia