Realizacja projektu "Futurystyczne Miasto"

Przedstawiamy prace konkursowe, które napłynęły do nas w ramach realizacji projektu ,,FUTURYSTYCZNE MIASTO". Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, filmów, prezentacji.

Rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego „Wiosna, ach to Ty”

Miło nam poinformować o rozstrzygnięciu konkursy plastycznego "Wiosna, ach to Ty". Zapraszamy do obejrzenia galerii prac.

Dzień bezpieczeństwa

Udział dzieci w pierwszym spotkaniu z cyklu "Bezpieczny przedszkolak". Dzieci podczas spotkania utrwalały numery alarmowe, poznały sposoby wzywania pomocy.

Koncert muzyczny pt. "Poznajmy Polskie miasta"

Dzieci wzięły udział w koncercie muzycznym pt. "Poznajmy Polskie miasta". Uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych przy piosenkach z repertuaru U. Pakuły. Grały też na różnych instrumentach perkusyjnych.

Dzień Listonosza

W poniedziałek w naszym przedszkolu odbył się Dzień Listonosza. Z tej okazji przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach, podczas których poznały zawód listonosza i jego obowiązki. Dowiedziały się jak długą drogę musi przebyć list lub paczka, by w końcu trafić do naszej skrzynki pocztowej.

Bal karnawałowy

Dzisiaj odbył się wspaniały bal karnawałowy w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci w pięknych strojach wspaniale prezentowały się na balu.Chętnie brały udział w zabawie karnawałowej, wspólnie tańczyły i śpiewały.Okrzykom radości nie było końca.

Koncert muzyczny pt. "Hopsasanki i przytulanki"

Dzieci wzięły udział w koncercie muzycznym pt. "Hopsasanki i przytulanki" prowadzonym przez Ulę Pakułę. Podczas koncertu dzieci brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych oraz nauczyły się nowych piosenek z repertuaru Uli Pakuły.

Dzień Kubusia Puchatka

Dnia 18.01 w naszym przedszkolu odbył się Dzień Kubusia Puchatka. Dzieci brały udział w zabawach związanych z sympatycznym misiem i jego przyjaciółmi – tańczyły, odgadywały zagadki, układały puzzle. Na koniec przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale do pokolorowania.

Wigilia przedszkolna

Dziś odbyła się wizyta Mikołaja i Elfa w naszym przedszkolu. Św. Mikołaj zrobił wszystkim dzieciom ogromną niespodziankę i w cudowny sposób zawitał do Przedszkola. Mikołaj wraz z Elfem zjechał po linie z dachu, przyniósł ogrom prezentów dla wszystkich dzieci. Taka niespodzianka wywołała u dzieci okrzyki radości.

Rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego

W naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt." Wartości różne znam". Jury miało bardzo trudny wybór laureatów, gdyż poziom opanowania tekstu, poprawności i ekspresji wypowiedzi był wysoki. Konkurs podzielony został na 2 kategorie wiekowe. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada br. przedszkolaki z całego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach, zabawach ruchowych, konkursach, quizach.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny w ramach Obchodów Święta Niepodległości został rozstrzygnięty. Do organizatorek konkursu wpłynęło 16 ciekawych prac. Ze względu na bardzo wyrównany poziom prac wszystkie zostaną nagrodzone.

Uroczystość z okazji 11 listopada

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w ogólnopolskiej akcji pt. "Szkoła do hymnu". W tym dniu dzieci uroczyście odśpiewali hymn o godz. 11.11

Konkurs plastyczny "Życie i praca na wsi"

Nasze przedszkole wzięło udział w konkursie plastycznym pt. "Życie i praca na wsi" organizowanym przez Główny Urząd Statystyczny w celu promowania Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Wszystkie prace zostały nagrodzone dyplomami i drobnymi upominkami. Prace dzieci umieszczone zostały w galerii zdjęć.

Zachęcam do ćwiczeń z języka angielskiego- Pani Kasia